Rreth nesh

Krijuesja e ketij blogu eshte Erina Daçi,studente e Universitetit te Tiranes,Fakulteti Filologjik,viti i dyte,dega gazetari.Vizituesit e ketij blogu do te jene te informuar ne cdo moment.Do doja ta vizitonit shum kete blog sepse ne te do te gjeni nje  informacion te  sakte dhe te shpejte.Njohurite dhe kurioziteti rreth botes nuk do ju mungoje.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: